Upes vēža māja
Krabja māja
Atrašanās vieta
Izcenojumi

Rezervēšana:

Tālr.: 2941-15-30

Babītes rajonā starp staltām priedēm Božu ezera krastā atrodas mūsdienīgi aprīkots ekoloģiski tīrs atpūtas komplekss. Tikai 15 minūšu brauciens pa Rīgas–Jūrmalas šoseju, un jūs sagaidīs gleznaina panorāma, dziedniecisks priežu meža gaiss, smilšains krasts un tīrs ezera ūdens. Šī vieta ir unikāls Latvijas dabas stūrītis. Ne velti Božu ezeru atdzīst par saudzējamu. Šeit viss izstaro mieru un harmoniju. Fantastiski celiņi ar koka margām aizvedīs jūs līdz ērtai guļbūvei pakalna virsotnē.

Iekštelpu iekārtojums rada pasaku sajūtu. Ozolkoka galdi un soliņi, kamīns, krievu pirts, atpūtas telpa, aprīkota virtuve – šeit ir viss, kas nepieciešams lieliskai atpūtai.

Komplekss Taureņi ir piemērots gan ērtai atpūtai šaurā ģimenes lokā, gan arī lielām kompānijām. Mēs piedāvājam pavadīt laiku svaigā gaisā uz terasēm, no kurām var nokļūt pie ezera ar nelielu smilšu pludmali un ūdens kalniņiem. Tas ir jāredz, lai izjustu visu šā mazā Latvijas dabas stūrīša burvību. Uzaiciniet savus draugus un brauciet pie mums, uzdziediet karaokē savas mīļākas dziesmas, ieelpojiet ceptas gaļas aromātu, un baudiet svaigā gaisā pagatavotu šašliku.

Komplekss Taureņi – atpūta dvēselei!

Copyright © “Level 2000” 2022